Sizden Gelenler - Dermokozmetik Okulu

Mutlu Katılımcılar

Başarı hikayeleriniz, başarı hikayelerimiz

“Dermokozmetik okulunda eğitimimi tamamladım. Eğitim sürecinde verilen güncel bilgiler sayesinde kendimi dermokozmetik alanında geliştirme fırsatı buldum. Bu sayede mesleğimi daha donanımlı bir şekilde icra edebileceğime inanıyorum. Başta Dermokozmetik Okulu kurucuları olmak üzere eğitimde yer alan tüm eğitmenlere teşekkür ediyorum. Dermokozmetik Okulu'nu da tüm eczacı meslektaşlarıma ve eczacılık öğrencilerine tavsiye ediyorum.”

Melike Aydın Kağızman

“Merhaba ben Eczacı Elif Güngör Gültekin. Yeditepe Üniversitesi 2007 mezunuyum. Dermokozmetik ürün içerik ve satışları ile ilgili eğitimini güncellemek isteyen bütün meslektaşlarıma Dermokozmetik Okulu eğitimini tavsiye ederim.”

Elif Güngör Gültekin

“Dermokozmetik okulundan aldığım eğitimle beraber kendimi bu alanda oldukça geliştirdim. Yeni etken maddeler öğrendim. Doğru sandığım yanlışları fark ettim. Maalesef okulda bu kadar kapsamlı bir eğitim alamıyoruz. Eğer bu alanda ilgiliyseniz tüm eczacılık fakültesi öğrencilerine dermokozmetik okulu eğitimlerini öneririm.”

Özge Kayan

“Eczacılara yönelik çok profesyonelce programlanmış bir 3 aylık eğitimin sonunda geldik dermokozmetik Okulu ile. Bu süreçte etken maddeleri, cilt tipine uygun dermokozmetik ürün seçilimini, eczacı dermokozmetik danışmanlığı ile ilgili kendimi çok daha etkili hissetim. Harika bir süreç oldu benim için. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Tüm eczacılarımızı yeni dönem eğitimine davet ediyorum.”

Pakize Şahin

“Dermokozmetik Okulu sayesinde dermokozmetik dünyasına artık daha hakimim. Burada öğrenmiş olduğum bilgileri meslek hayatında aktif bir şekilde kullanıyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.”

Rumeysa Öztürk

“Öncelikle Dermokozmetik Okulu kurucusu Sema Hanım'a tüm meslektaşlarıma ve eğitmenlere teşekkür etmek istiyorum. Dermokozmetik alanında etkin bir eczacı olabilmek aktif bir rol oynayabilmek benim için çok önemliydi. Bunu bana kazandırdıkları için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu güzel ailenin bir parçası olabilmek ve ilk mezunlarından olmak çok keyifli ve çok da gurur verici tüm meslektaşlarıma tavsiye ediyorum.”

Deniz Binici
Whatsapp Destek