Sıkça Sorulan Sorular - Dermokozmetik Okulu

Sıkça Sorulan Sorular

En çok sorulan sorular ve cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer aradığın cevabı bulamadıysan bize telefon, whatsapp veya e-posta ile ulaşabilirsin.

Dermokozmetik Okulu eğitimleri, güncel aktif içerikleri ve sektörde var olan dermokozmetik ürünleri ilişkilendirerek katılımcıya eğitim sonrası sektöre her yönüyle hakim olma becerisi kazandırmaktadır.

Dermokozmetik Okulu bünyesinde 2 tip eğitim bulunmaktadır. İleri Seviye Dermokozmetik Eğitimleri için Eczacı/Doktor ya da fakülte öğrencisi olma koşulu aranmaktadır. Dermokozmetik Uzmanlığı Eğitimi ise dermokozmetik konusunda kendini geliştirmek isteyen, özellikle eczane ekipleri, teknisyenler, güzellik ve saç/cilt bakım uzmanları, estetisyenler veya bu alanlarda kariyer sahibi olmak isteyenlere gerekli donanım ve bilgiyi sağlayacak geniş kapsamlı bir eğitim programıdır.

Eğitimlerimizi tamamlayıp Dermokozmetik Okulu mezunu olan katılımcılarımıza tamamlayan katılımcılarımıza İstanbul Üniversitesi iş birliğinde katılım belgesi verilecektir.

Dermokozmetik Okulu, tüm dermokozmetik eğitimlerini belirli rutinlerde tekrarlanacak şekilde planlamaktadır. 12 hafta süren eğitim programımız ''İleri Seviye Dermokozmetik Eğitimi'' ve "Dermokozmetik Uzmanlığı Eğitimi" yıl içerisinde 2şer kez tekrarlanacaktır.

Kayıtlı olduğunuz il/ilçe sağlığa başvurarak yardımcı eczacı belgenizi alabilirsiz veya son 15 ay içerisinde mezun olduğunuzu gösteren e-devlet mezun belgenizi de indirimden yararlanabilmek için mail yoluyla bize iletebilirsiniz.

Ödemenizi Havale / EFT ile yapmak isterseniz;

Provence Üretim Pazarlama Danışmanlık Ltd Şti
IBAN: TR96 0006 7010 0000 0040 5757 98 (Yapı Kredi Bankası)

Havale/EFT ile yapılan ödemelerden sonra ödeme dekontunu iletisim@dermokozmetikokulu.com adresine e-posta olarak gönderilmesi gerekmektedir.
Ödeme/Dekont incelemesinden sonra eğitim hesabınıza tanımlanacaktır.

Dermokozmetik Okulu, İstanbul Üniversitesi akademisyenleri, dermatologlar, eczacılar ve satış danışmanlarından oluşan bir eğitimci kadrosuna sahiptir. Akademik Kadromuz ve Ekibimiz sekmesinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess, Advantage özellikli kredi kartları ile tek çekim veya 6 taksite varan fırsatlarla ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Taksitlendirme için vade farkı katılımcı tarafına yansıtılmaktadır.

Evet eğitimlerimiz dermokozmetik aktif maddeleri, ürünlerini ve serilerini içeren geniş kapsamlı bir müfredata sahiptir. Satış eğitimleri ile desteklenen eğitimlerimizi tamamladıktan sonra dermokozmetik ürünlere hakim olacak ve bu alanda çalışabilecek yeterliliğe sahip olacaksınız. 

Program ücretlerimizi belirlerken sektördeki çeşitli eğitimlerin ücretlerini de araştırarak, sizlere kolaylık sağlamayı amaçladık. Eğitim programımızın zenginliği ve eğitimci kadromuzu göz önünde bulundurarak, minimum seviyede belirledik.

 Eğitimlerimiz pandemi sebebiyle şuanda canlı olarak çevrimiçi bir platformda yapılmaktadır ve kayıt altında sistemde tutulmaktadır. Bu sayede dersi kaçırmanız ya da tekrar etmek istemeniz halinde kolaylıkla erişebilirsiniz. Şu anda eğitimlerin zoom üzerinden çevrimiçi yapılmaya devam edilmesi planlanmaktadır.

Her eğitim için program açıklandıktan sonra son kayıt tarihleri ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup bu süre zarfında kayıt olunması gerekmektedir.

Evet banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Banka kartlarına taksit yapılamaz. Lütfen işlemlerinizi tek çekim olarak tamamlayınız.

Ekip üyelerimiz eğitimleri verebilecek yeterlilikte olmasını sağlayan eğitimleri tamamlamıştır. Bu sebeple ekibe dahil olmak için bu eğitimler tamamlanmalıdır. Eğitim ekibi kadrosu için açılacak ilanları websitemizin Kariyer sekmesinden takip edebilirsiniz. 

Bununla birlikte araştırma grubuna dahil olup Dermokozmetik Okulu'nun bir üyesi olmak isteyen eczacılara/eczacılık öğrencileri iletisim@dermokozmetikokulu.com adresinden bizlere ulaşabilirler.

 

Instagram, Twitter, LinkedIn ve Youtube uygulamalarında @dermokozmetikokulu hesabıyla bizi takip edebilirsiniz.

Katılımcılarımız için sağladığımız eğitimlerde farklı promosyon ve indirim oranları bulunuyor. Eğitim detaylarından bu indirimli fiyatları inceleyebilirsiniz.

Eğitim kayıtlarına erişim süresi program bitişinden itibaren 2 hafta daha devam etmektedir.

 

Whatsapp Destek