Haberler - Dermokozmetik Okulu

Haberler

Okulumuzdan en güncel haberler

ECZACI GENÇLİK BULUŞMASI 2024

9-10 Mart 2024 tarihlerinde İstanbul Eczacı Odası Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen yoğun katılımcılı etkinlikte Dermokozmetik Okulu, OTC Okulu ve Aromaterapi Okulu olarak stantlarda yerimizi aldık.

DERMOCAPSULE

20 Nisan 2024 tarihinde Altınbaş Üniversitesi Eczacılık Fakültesi kulübünün düzenlediği, eczacılar ve eczacılık fakültesi öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen bu yoğun programlı etkinlikte Dermokozmetik Okulu, OTC Okulu ve Aromaterapi Okulu olarak stantlarda yerimizi aldık.

IUPSAKON23

6 Mayıs 2023 tarihinde İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi IUPSA'nın düzenlediği, eczacılar ve eczacılık fakültesi öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen bu yoğun programlı etkinlikte Dermokozmetik Okulu olarak stantlarda yerimizi aldık.

ECZACI GENÇLİK BULUŞMASI 2022

10 Aralık 2022 tarihinde İstanbul Eczacı Odası Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen, bu sene özellikle 'FIP Kalkınma Hedefleri ile daha iyi bir geleceğe!' mottosuyla düzenlenen etkinlikte Dermokozmetik Okulu olarak stantlarda yerimizi aldık.

1.ULUSAL TEK SAĞLIK KONGRESİ

31 Ekim - 2 Kasım 2022 tarihinde Erciyes Sağlık Platformu Öğrencilerinin ilkini düzenlediği, Eczacılık, Diş Hekimliği, Tıp ve Veterinerlik Fakülteleri kapsamında gerçekleştirilen bu verimli etkinlikte Dermokozmetik Okulu olarak stantlarda yerimizi aldık.

PHARMANKARA 3

13 - 15 Ekim 2022 tarihinde Ankara Üniversitesi Eczacılık Öğrencilerinin düzenlediği, Uluslararası katılımlı ve aynı zamanda hibrit olarak da gerçekleştirilen bu yoğun programlı etkinlikte Dermokozmetik Okulu olarak stantlarda yerimizi aldık.

Dermokozmetik Okulu x BEK Akademi

30 Mayıs 2022 Pazartesi Günü, Eğitmenlerimizden Doç. Dr. Tuğçe Demirtaş anlatımıyla, Dermokozmetik Okulu x BEK Akademi işbirliğinde Dermokozmetik Ürünlerde Kullanılan Nemsizlik Aktif İçerikleri hakkında eğitim düzenledik. 

Pharmainovatif HIT22

22 Mayıs Pazar Günü, kurucumuz Uzm. Ecz. Sema Uysal Zeybek Pharmainovaktif HIT22 etkinliğinde Dermokozmetikte Kariyer Yolculuğu konusunda merak edilenleri cevapladı. Eğitmenlerimizden Ecz. Müge İpek Kaysı'nın düzenlediği sağlıklı bir cilt için ürünlerle oluşturulan rutinlerin önemine değinilen dermokozmetik atölyesinin konusu  ise ''Örneklerle Cilt Tipine Uygun Rutinler Oluşturma'' idi. 

BIRPHARMDAY 2022

16 Mayıs 2022 Günü, Biruni Üniversitesi Eczacılık Öğrencileri Birliğinin düzenlediği etkinliğe Dermokozmetik Okulu olarak katılıp stantlarda yerimizi aldık.

KariyeRx / MUPSA 2022 Etkinliği

 23 Nisan Cumartesi Günü Marmara Üniversitesi Eczacılık Öğrencileri Birliğinin düzenlediği, farklı perspektiflerden eczacılık mesleğine ve çalışma alanlarına dikkat çekmeyi amaçlayan etkinlikte Dermokozmetik Okulu olarak stantlarda yerimizi aldık.

Whatsapp Destek