Faruk Nalbantoğlu - Dermokozmetik Okulu - Cilt Akademisi

Faruk Nalbantoğlu

Faruk Nalbantoğlu 1976 Kastamonu doğumludur, 

1997 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve 2004 yılında Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi nden mezun oldu. 2014 yılında “Yönetim Organizasyon” yüksek lisansını tamamladı. Üniversite yıllarında başladığı radyo programcılığı ve sunuculuğuna daha sonra çeşitli televizyonlarda belgesel ve program sunumları tecrübesini de ekledi.

20 yıl boyunca banka, sigorta, kozmetik, sağlık, ilaç, dermokozmetik ve eczane alanlarında çalıştı. Tıbbi mümesillikten pazarlama müdürlüğüne kadar çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Sırası ile Koç Alianz Sigorta, Bayındır Hayat Sigorta, İktisat Bankası, Dışbank, Ali Raif İlaçları A.Ş. ve Pfizer İlaçları LTD. ŞTİ. nde çalıştı. 2011 Yılı Ocak ayında Artıfarma Akademi’yi kurdu ve halen şirket bünyesinde kitap ve dergi yayıncılığı ile öncelikle eczaneler olmak üzere kurumlara yönetim danışmanlıkları yapmakta ve kurumsal gelişim eğitimleri vermektedir.

Bugüne kadar 450 den fazla eczane ile birebir danışmanlık çalışması gerçekleştirmiştir.Çok sayıda eğitim vermiştir. 

2012 yılı eylül ayında "BEDEN DİLİ İLE ETKİLİ SATIŞ YÖNETİMİ" 2014 yılı Ağustos ayında “GÜÇLÜ ECZANE YÖNETİMİ” ve 2014 yılı Eylül ayında “BAŞARILI SATIŞIN KISA KODLARI” adında ve 2018 Yılında "ECZANEDE BEDEN DİLİ" 2020 Yılında "ECZANEDE TAMAMLAYICI SATIŞ YÖNETİMİ" isimli beş kitabı yayınlanmıştır. Günümüz koşullarına uygun olarak hazırlanmış olan "ECZANEDE STRATEJİK PLANLAMA" isimli kitabı nisan ayı ortalarında eczacılar ile buluşmaya hazırlanmaktadır. Bu süreç içinde sayısız eğitime imza atmıştır. Helen eczane danışmanlıkları ve eczane personeli ve eczacılara yönelik eğitimler gerçekleştirmektedir.

 

E-Bülten
Yeni eğitimlerimizden haberdar olmak için abone olun